Summer Sale - free shipping on all orders!
Personal menu
Ara

Lastik Basınç Sensörü Kodlama Cihazı

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

MaxiTPMS Pad Lastik Basınç Sensörü Kodlama Cihazı

MaxiTPMS Pad cihazı işyerinizin yoğunluğunu azaltır, böylece Arıza tespit cihazınızı daha önemli işlerde kullanabilirsiniz.
$55.00

MaxiTPMS TS401 Lastik Basınç Sensörü Kodlama Cihazı

MaxiTPMS TS401 benzersiz sensör kapsama ve inanılmaz kolay kullanımlı arayüzü özellikleri yeni nesil TPMS teşhis ve hizmet aracıdır.
Fiyatlandırma için arayınız

MaxiTPMS TS408 Lastik Basınç Sensörü Kodlama Cihazı

MaxiTPMS TS408 cihazı bütün TPMS sensörlerini aktive edebilen, sensör ID, basınç, sıcaklık ve pil durumunu okuyabilen, Autel MX-sensorünü programlayabilen bir TPMS cihazıdır.
$220.00

MaxiTPMS TS501 Lastik Basınç Sensörü Kodlama Cihazı

MaxiTPMS TS501 cihazı bilinen tüm universal TPMS sensörlerini aktive etme, ID okuma ve yeniden programlama işlemlerinin yanında TPMS problemlerinin arıza tespitini de yerine getirebilirsiniz.
Fiyatlandırma için arayınız

MaxiTPMS TS508 Lastik Basınç Sensörü Kodlama Cihazı

MaxiTPMS TS508 TPMs cihazlarının yeni jenerasyonudur. TS 508 bilinen tüm TPMS sensçrlerini actif eder, Sensör durumlarını okur, TPMS sistem arıza durumunu kontrol eder, MX-sensörünü programlar ve MX-sensörünün adaptasyonunu yapar.
$250.00

MaxiTPMS TS601 Arıza Tespit Cihazı

TS601 TPMS cihazı, canlı verileri içeren grafik, emisyon testi gibi sistem diagnostiklerini içeren gelişmiş TPMS özellikleri sayesinde size profesyonel TPMS işlemlerini yapma imkanı sunmaktadır.
Fiyatlandırma için arayınız