Summer Sale - free shipping on all orders!
Personal menu
Ara

Kurumsal

NİTRO GROUP “Araçlarınıza Değer Katar..”

Nitro Mekatronik Otomotiv Bilişim San. İth. İhr. Aş. 11 yıla yaklaşan tecrübesi ile diagnostic anlamında sektöre yeni bakış açıları getirmiştir. Merkezi Adana Seyhan‘da yer alan firmamız İstanbul, Ankara ve Şanlıurfa şubeleri ile Türkiye dört bir yanına nüfuz etmeyi başarmış İzmir’den Iğdır’a kadar aynı kalitede hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir. Bünyesinde bulunan Binek, Hafif Ticari, Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları ve Ecu Programlama Cihazlarının satışını, garantisini, satış sonrası hizmetini veren firmamızın, çalışma prensibi Teknik Servis hizmetini ve Satış sonrası hizmetini veremediğimiz hiçbir ürünü satışa sunmamak. Faaliyete başladığında bu yana 500 ‘e yakın birbirinden farklı ürünün satışını gerçekleştirdiğimiz göz önünde bulundurulduğunda, TEKNİK SERVİS HİZMETİNİ VEREMEDİĞİMİZ hiçbir ürün bulunmamaktadır. Bu noktada devreye giren Teknik Servis departmanı geliştirdiği simülasyon sistemleri sayesinde normalden çok daha uzun süren arızalara araç başındaymış gibi müdahale etme şansına sahiptir. Bu simülasyon sistemlerine internet sitelerimizden erişebilirsiniz.

Nitro Group Ekibi olarak TPMS Programlama ve araç diagnostik sektöründe geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerimiz ile birlikte AUTEL firmasının Türkiye Distribütörlüğünü almış bulunmaktayız.

Nitro Group Profesyonel Ürün Grupları

Nitro Group yılların verdiği birikim ile sizlere otomotiv sektöründe en profesyonel ürünleri sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.