Summer Sale - free shipping on all orders!
Personal menu
Ara

Autel Arıza Tespit Cihazının Diğer Cihazlardan Farkı Nedir ?

Autel Arıza Tespit Cihazının Diğer Cihazlardan Farkı Nedir ?

Autel Arıza Tespit Cihazının Diğer Cihazlardan Farkı Nedir ?

Nitro Group olarak sizlere her zaman en iyisini en güzelini en başarılısını sunmak için çabalamaktayız.

2018 başlarında resmi olarak Türkiye distribütörlüğünü aldığımız Autel firmasının birden fazla arıza tespit cihazı modeli mevcuttur.
Autel universal bir arıza tespit cihazıdır. 80’den fazla araç marka modelini destekler. Şuanda bütün universal arıza tespit cihazları arasında en profesyonel olandır diyebiliriz. Bu arıza tespit cihazlarını profesyonel yapan özelliklerinden en önemlisi kendinden tableti olması kullanırken ekstra bilgisayar almanıza gerek kalmaması ve bu tabletlerin oldukça dayanıklı olmasıdır. Büyük darbe olmadığı sürece düşme, çarpma gibi konularda cihazınız hiçbir hasara uğramaz.

Ayrıca bu tabletlerin pil ömrü oldukça fazladır yaklaşık 8 saat diyebiliriz. Bu yüzden sanayi ortamlarında sizlere oldukça rahat ve kullanışlı bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Autel arıza tespit cihazlarının bir diğer güzel yanı ise bu arıza tespit cihazları aynı zamanda lastik basınç sensörü arızasını gidermek içinde kullanılabilir. Ekstra bir cihaz almadan veya  yüklü paralar ödemeden araçlarda lastik basınç sensör tamiratı işlemini de gerçekleştirmeniz mümkündür.

Üstelik Autel arıza tespit cihazı şuanda piyasada ki hiçbir universal arıza tespit cihazının yapamadığı işlemlerden birini daha yapmaktadır. Bu işlem Mercedes araçlarda SCN kodlama ve BMW araçlarda tek tek modül açma işlemleridir. Autel arıza tespit cihazı bu işlemleri ŞİFRESİZ olarak yapmaktadır. Mercedes arıza tespit cihazıyla bile bu işlemi Mercedes’ten çok yüklü paralar ödeyeceğiniz bu işlem Autel cihazında şifresiz olarak gerçekleşmektedir. Aynı şekilde BMW’de de bu işlem şifresizdir.

Sizler için oldukça profesyonel bir çalışma ortamı sağlayacak olan Autel arıza tespit cihazının seçenekleri aşağıda mevcuduttur;

  • Autel MaxiDas DS808 Otomotiv OBD2 Tarayıcı Diagnostik Cihazı
  • Autel MaxiSys MS906TS TPMS Kablosuz Arıza Tespit Cihazı
  • Autel MaxiSys Elite Arıza Tespit Cihazı
  • Autel MaxiSYS Pro MS908P Arıza Tespit Cihazı
  • Autel MX Sensör TPMS Lastik Basınç Sensörü
  • Autel MaxiCheck MX808TS Arıza Tespit Cihazı
  • Autel MaxiCheck Pro Arıza Tespit Cihazı
  • Autel MaxiCheck MX808 Arıza Tespit Cihazı
  • Autel MaxiSYS MS906BT Arıza Tespit Cihazı

Sizlerde lastik basınç sensörü ya da farklı bir konu da bilgi almak istiyorum diyorsanız; 0850 755 02 30 numaralı telefondan ya da Nitro Mekatronik Web Sitesi üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın