TPMS LASTİK BASINÇ SENSÖRLERİNİN KARŞILAŞTIRILMASI

TPMS LASTİK BASINÇ SENSÖRLERİNİN KARŞILAŞTIRILMASI

27 Eylül 2018 Blog 2

Piyasada lastik basınç sensör arızalarını gidermek için oldukça fazla TPMS basınç sensörleri üretilmektedir.  Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen yeni nesil araçlarda lastik basınç sensörleri kullanılmaktadır.

Bu sektörde oldukça fazla firma bu küçük basınç sensör parçalarını üretmektedir. Bu firmalardan bazıları ; Autel , Schrader , Cub , Würth , Hamaton.. ve daha fazlası.

Bu firmalar arasında kendisini en çok geliştiren ve en iyi diye tabir edebileceğimiz lastik basınç sensörü Autel firması tarafından üretilmektedir.

Autel MxSensör cihazları universaldır. Piyasada ki araçların %98’ine  uygun olarak üretilen bu cihazların montajı oldukça basittir. Diğer sensörlere göre oldukça hafiftir ve çoğunda wifi bağlantısı yokken Autel MX Sensörlerde wifi bağlantısı mevcuttur.

Şiddetli hava şartlarına dayanıklı olarak geliştirilmiş bataryaya sahiptir ayrıca hava sızıntısını önlemek amacıyla da hava valfi mevcuttur.

Bu ve bunun gibi daha bir çok konu hakkında detaylı bilgi almak için;

 0850 755 02 30 numaralı telefonu arayabilir ya da    nitrobilisim.com.tr web sitesinin ziyaret edebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin:

2 Yorum

 1. Mersin tpms tamiri

  2 Ocak 2019
  Cevapla

  Yıllardır lastikçilik yapmaktayım. Nitro bilişim lastik basınç sensörleri getirmeye başlamadan önce piyasada çok yüksek fiyatlara bu sensörleri satın alıyorduk aynı zamanda aldığımız sensörler hemen arızalanabiliyordu fakat autel sensörleri sayesinde hem uygun fiyata hemde kaliteli tpms sensörler satın almaya başladık. Teşekkürler Nitro Ailesi :)

  • admin

   2 Ocak 2019
   Cevapla

   Teşekkürler Ferhat bey saolun, Lastik basınç sensörü konusunda müşterilerimize kaliteli ürünü ucuza vermede kararlıyız. Bu konuda tüm Türkiyedeki servislerin gerekli bilgiye haiz olmaları için elimizden geleni yapacağız.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bir cevap yazın