ADAS kalibrasyonunun getirileri nelerdir? Sensör kalibrasyonunu nerede yaptırabilirim?

ADAS kalibrasyonunun getirileri nelerdir? Sensör kalibrasyonunu nerede yaptırabilirim?

3 Ekim 2018 Blog 2

ADAS sistemi kalibrasyonu günümüzde Türkiye piyasasında giderek önemini artırmaktadır. Sensör fiyatlarının artması ve ADAS siteminin tamamen değişmesinin maliyetinin çok yüksek olması, ADAS sistemlerinin kalibrasyonunun önemini giderek artırmaktadır.

ADAS kalibrasyonu sensörlerin ve sensör kontrol modülünün tamamını değiştirmeye gerek kalmadan ADAS sistemini faal hale getirmenizi sağlar.

Dolayısıyla hem tamirhanenizin hem müşterilerinizin giderlerini azaltırken, kullanılmaz hale gelmiş bir sistemin revizyonunu yaparak Milli servete de katkıda bulunmuş olacaksınız.

Autel firmasının üretmiş olduğu MaxiSYS ADAS günümüz araçlarını hemen hemen tümünde sensör kalibrasyonu yapabileceğiniz oldukça başarılı bir cihazdır. Yeni üretilen araçlarda kaza sonrası ADAS sensör ayarları bozulmaktadır. Autel MaxiSYS ADAS cihazı araçları gelişmiş sistemi ile kalibre eder.

ADAS sistemi sayesinde sürücüye bildirmektedir, dolayısıyla kazaları en aza indirmek için oluşturulan bir sistemdir. Aracın herhangi bir kaza geçirmesi sonrası ADAS sistemi hatalı çalışır veya çalışmaz ve kazalara neden olabilir.

MaxiSYS ADAS kalibrasyon sistemi, hassas sensör kalibrasyonu sağlar. Her araç markasına özel, uygun olarak ayarlanıp satılır. Kolay kullanımlı Android Navigasyonu ile hataları teşhis eder ve kalibrasyonunu yapar.

Nitro Group İstanbul Garaj ADAS sensör kalibrasyon merkezi olarak çok yakında hizmet vermeye başlayacaktır. Kaza sonrasında ADAS sensörlerinin kalibrasyonunu Nitro Group Garajında yaptırabileceksiniz.

Bu ve bunun gibi daha bir çok konu hakkında detaylı bilgi almak için;

 0850 755 02 30 numaralı telefonu arayabilir ya da    nitrobilisim.com.tr web sitesinin ziyaret edebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin:

2 Yorum

 1. Burak

  2 Ocak 2019
  Cevapla

  Sabırsızlıkla adas kalibrasyon işlemini yapacağınız sistemi bekliyoruz en yakın zamanda garajınıza ziyarette bulunacağız

  • admin

   2 Ocak 2019
   Cevapla

   Burak bey herzaman bekleriz ADAS sistemi gelmeden de buyrun gelin.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bir cevap yazın